oturma odası avize modelleri ve fiyatları

MODERN AVİZELER

En Şık ve Modern Avize Çeşitleri İle Yaşam Alanlarınızı Aydınlatın.

20.yy’ın sonu ve 21.yy ile birlikte artık hayatımızda daha fazla yer alan Modern Avize Modelleri, LED Aydınlatmanın da içine girmesi ile birlikte artık aydınlatmada vazgeçilmez bir kategori olmuştur.

Her bütçeye uygun olarak sınıflandırılan modern avizeler, LED aydınlatma ile birlikte maliyet olarak uygun çözümler sunmaktadır. Minimal tasarımlı olan modern avizeler yaşam alanlarınıza ferahlık katarak, ortamınıza en uygun çözümleri sunmaktadır.

boyan aydınlatma ve avize

KLASİK AVİZELER

Klasik avize modelleri ile yaşam alanlarınıza ihtişam katın.

Avize seçimi yüzyıllardır aydınlatmanın vazgeçilmezi klasik avize modelleri her ihtiyaca ve her talebe uygun olarak yılların verdiği imkanlarla artık daha fazla alternatife sahip.

Pirinç, döküm ve kristal taşlı olarak çeşitlendirebildiğimiz Klasik Avize modellerinden seçim yaparken dikkat edilmesi gereken husus kaplama uygulanan modellerde renk seçimini doğru yapıp uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilecek modellerden tercih edilmelidir. Klasik Avize modellerimiz mekanlarınıza tam uyumla sizlerin ihtiyaçlarınıza çözüm olacaktır.

aplik modelleri ve fiyatları

Aplik Modelleri

Klasik ve modern aplik modelleri ile yaşam alanlarınıza zarafet katın.

Ortamınızdaki ana aydınlatma unsurunun vazgeçilmez tamamlayıcısı olan duvar aplikleri, hem ortamınıza ferahlık ve derinlik katacak hem de avizeniz ile bütünlüğü sağlayarak şık görüntüyü tamamlayacaktır.

Klasik aplik modellerinde abajur şapkalı modeller tercih edilirken modern apliklerde ise genellikle LED tercih edilebilmektedir. Hem modern hem de klasik apliklerde çeşit fazlalığı yüzünden son zamanlarda tercih sebebi olmuştur.

abajur modelleri ve fiyatları

Abajur Modelleri

Klasik ve modern abajur modelleri ile yaşam alanlarınızı aydınlatın.

Bir abajur başlığıyla, bazen de sade bir ampul görüntüsü ile bütünleyebileceğiniz abajurlar ortamınızdaki kombini tamamlamak için ideal seçim olacaktır.

Modern abajurlarda genellikle cam kullanılırken, klasik abajur modellerinde kumaş şapka opsiyonu tercih edilmektedir. Yine LED abajur modelleri ise son yıllarda trend tercihlerden olmuştur.

Klasik abajurlarda seramik ve cam abajur modelleri tercih edilmekte olup, modern abajurlarda ise LED ve cam abajur modelleri tercih edilmektedir.

lambader modelleri ve fiyatları

Lambader Modelleri

Klasik ve modern lambader modelleri ile yaşam alanlarınızı aydınlatın.

Bazen kitap okumak için bazen de ortamda sadece loş bir aydınlık sağlamak için kullanılan lambaderler aydınlatmanın vazgeçilmez unsuru olmuştur.

Hem modern hem de klasik lambader çeşitleri ile bütünlüğü sağlayarak ortamınızdaki gerekli aydınlığı sağlayacaktır. Bazı lambader modellerinde abajur şapkası tercih edilirken, bazı modellerde ise sade görünüm tercih edilmektedir.

Villa-avize-imalati-ve-projesi

Proje Aydınlatma

Yaşam alanlarınızdaki kişiye özel tasarım aydınlatma çözümlerimiz ile tüm projelerinizde bizden teklif alabilirsiniz. Aynı zamanda keşif çözümlerimizle sizlere ve yaşam alanlarınıza en uygun avize ve aydınlatma çözümlerimizi sunabiliriz.