Ödeme ve Teslimat

Online mağazamız Güvenli Ödeme Yöntemi Olan PayTr ödeme altyapısını kullanmaktadır.

1) Garanti Bankası hesabımıza (TL) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak. İstanbul içi kapıda kredi kartı ve nakit olarak ödeme yaparak.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 14 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Fatih Boyan Boyan Elektrik Elektronik Makina San. İth ve İht Şirketi on dört iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden satın alınan ürünler İstanbul içi siparişlerde müşterinin talimatı olması halinde kendi araçlarımız ile (1000 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir), müşteri talebi olmaması halinde tüm şehirlere SÜRAT kargo firmasıyla gönderim sağlanacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 7 (yedi) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Önemli Not: Cam Kol Avize Tarzında Avize Modelleri Cam Oluşu Sebebi İle Taşıma Esnasında Cam Kolları Kırılabilmektedir. Bu tip ürünlerin İADESİNİ LÜTFEN YAPMAYINIZ ! ve Bizimle İletişime Geçiniz. Kırık parçalar BEDELSİZ aynı gün adresinize ücretsiz kargo ile tarafımızca tekrar gönderilecektir.)
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda destek@boyanaydinlatma.com e-posta adresine gönderin ve durumu 0216 650 72 90 veya 0212 210 37 36 numaralı telefonlarımızı arayarak bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.